Elektronická zabezpečovací, 36kB IP Kamerový systémy, 36kB Systémy audio a video domácí telefony, 36kB Přístupové a docházkové systémy, 36kB

IP KAMEROVÉ SYSTÉMY - CCTV:

Kamerové systémy CCTV jsou v poslední době nejrychleji rozvíjející oblastí v ochraně majetku.

Kamerové systémy nabízejí celou řadu možností, které jiné bezpečnostní systémy neumožňují. Uzavřené televizní okruhy jsou začleňovány do integrovaných systémů komplexní ochrany informací a majetku. Kamerové systémy slouží jako důležitá pasivní ochrana objektů, ke sledování technologických procesů nebo pohybu osob a vozidel.

cctv2.jpg, 29kB

Výhody systému CCTV

Návrh systému CCTV

Návrh kamerového systému je potřeba věnovat dostatečnou pozornost tak, aby výsledný efekt splňoval požadavky uživatele. Je nutno definovat cíle, které chceme instalací systému dosáhnout v závislosti na nich stanovíme návrh topologie jednotlivých kamer a jejich technické parametry. K tomu nám poslouží obrovská škála různých drůhů kamer, objektivů, krytů, držáků a v neposlední řadě zkušenosti z mnoha instalací CCTV.

Cctv-Solution.jpg, 55kB

Dálkový dohled

Dnes velmi oblíbené a stále častěji vyžadovaná funkce kamerových systémů. Poskytuje možnost podívat se z jakéhokoli místa na světe na svůj kamerový systém. Nejčastěji je k dálkovému dohledu zapotřebí klientského software. Některá sofistikovanější zařízení umožňují dálkový dohled přes webový prohlížeč.

Můžete v reálném čase sledovat, co se děje na firmě, v kanceláři, na chatě... kdykoli v době Vaší nepřítomnosti. V kterémkoli okamžiku je možno si zkontrolovat pohyb zaměstnanců a jejich činnost, dodržování technologických a výrobních postupů, výkon činnosti strážní služby, obrazově verifikovat poplachovou informaci z EZS nebo pohledem na váhu zkontrolovat správné namarkování ceny v obchodě. Na základě přístupových práv, je možné i studovat záznam z jednotlivých kamer a celý systém vzdáleně ovládat, nastavovat atp. Majitelé více provozoven ocení možnost kontroly všech svých podniků z jednoho místa.

kamera_II.jpg, 10kB
right-Linka right-Poptavka-Btn.jpg, 10kB right-zaruka.jpg, 34kB