Elektronická zabezpečovací, 36kB IP Kamerový systémy, 36kB Systémy audio a video domácí telefony, 36kB Přístupové a docházkové systémy, 36kB

ELEKTRONICKÁ ZABEZPEČOVACÍ SIGNALIZACE:

ZS - Elektronická zabezpečovací signalizace slouží k ochraně majetku a osob.

integra lcd kla..jpg, 18kB

Pro koho je EZS určeno
- rodinné domky
- obchody
- kanceláře
- rozsáhlé a náročné aplikace v průmyslu

Co Vám EZS přinese

- okamžité odeslání informace o narušení prostoru na PCO
- rychlý přenos poplachových zpráv i na Váš mobilní telefon
- minimalizace Vašich rizik a ztrát právě díky okamžité informovanosti
- nižší pojistné nebo vyšší plnění pro Vás při škodní události (u většiny pojišťoven)

Jak EZS funguje

EZS zaregistruje každý pokus o neoprávněné vniknutí do střeženého objektu.

Tuto informaci předá na předem určená místa buď rádiovými prostředky, po telefonních linkách, přeš GSM bránu nebo prostřednictvím sítě LAN/WAN.

Takovým místem může být služebna policie nebo strážní služby vybavené pultem centrální ochrany (PCO), odkud je pak zorganizován výjezd zásahové jednotky.

Informaci o vzniklém alarmu můžete dostat také na Váš mobilní telefon nebo telefony Vašich sousedů.

Srdcem a řídící jednotkou každého systému EZS je ústředna, jejíž velkost a výkon volíme s ohledem na velikost střeženého objektu. Ústředny jsou schopny obsluhovat různé množství smyček, na kterých jsou připojena koncová zařízení. Podle očíslování a popisu smyček jsme schopni v případě vyhlášení alarmu stanovit, ve kterém místě střeženého objektu došlo k narušení a vyhlášení poplachu.

EZS může mít další funkce jako jsou např. hlídání vzniku požáru, úniku plynu, zaplavení a dalších stavů v objektu. EZS navíc hlídá i sama sebe a poplach je tak vyhlášen i při pokusu o sabotáž na jednotlivých komponentech. Proti výpadku elektrického proudu je EZS chráněna záložním zdrojem. Při dlouhodobém výpadku napájení je následně rovněž vyhlášen poplach.

Celý systém lze jednoduše a intuitivně ovládat pomocí přehledné klávesnice nebo prostřednictvím bezdrátových vysílačů či přístupového systému (ACS/ID). Může také aktivně spolupracovat i s kamerovým systémem.

alarm.jpg, 58kB

Bezdrátový systém

V objektech, kde není vhodné provádět kabeláž, je možno instalovat bezdrátová zařízení, která mají stejné funkční vlastnosti jako „konvenční“. Každé koncové zařízení je vybaveno vysílačem na baterii. Vysílače pracují v úsporném režimu a ústředně signalizují stav baterií. Výdrž baterií se značně liší dle použitého systému. Výdrž baterií lez do jisté míry ovlivnit i zkušenostmi z instalací.

Zajišťujeme komplexní dodávku, instalaci a 24h servis elektronických zabezpečovacích systémů.

Ovládání celého systému je možné několika způsoby:

Standardně se ovládá pomocí klávesnice zadání uživatelského kódu, další způsob je pomocí:

Zabezpečovací systémy rychle a spolehlivě detekují pokus o vloupání, vandalismus, vzniklý požár, únik plynu atd. Informace se přenášejí pomocí  GSM komunikátoru na mobilní telefon. Systém je možno napojit na pult centrální ochrany (hlídací agentury). Máte tak nepřetržitý dohled nad stavem objektu

Elektronické zabezpečovací systémy  jsou finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Cenově jsou srovnatelné s běžnými elektro spotřebiči.

Zařízení EZS slouží k včasné identifikaci a přesné detekci narušení monitorovaného objektu. Poplachové informace mohou být přenášeny na pult centrální ochrany (PCO), nebo lze poplachové a další stavy přenášet přímo na Váš mobil prostřednictvím SMS nebo hlasové funkce. Konfiguraci EZS systémů navrhujeme dle ČSN EN 50131-1 a dle doporučení České asociace pojišťoven. Norma ČSN EN 50131-1 se rozděluje na 4 stupně dle rizika:

Detekce požáru

Nabídka služeb

right-Linka right-Poptavka-Btn.jpg, 10kB right-zaruka.jpg, 34kB