Elektronická zabezpečovací, 36kB IP Kamerový systémy, 36kB Systémy audio a video domácí telefony, 36kB Přístupové a docházkové systémy, 36kB

SYSTÉMY AUDIO A VIDEO DOMÁCÍ TELEFONY:

hp_banner_commax.jpg, 48kB Systémy audio a video domovních telefonů slouží ke snadnému, přehlednému a bezpečnému otevírání dveří obytných domů, kanceláří i dalších objektů. Systémy umožňují komunikaci mezi vstupním místem a jednotlivými uživateli bytů, kaneceláří nebo jiných objektů.

Na druhé straně systému jsou byty, apartmány nebo kanceláře vybaveny komunikačními jednotkami, které tvoří domovní audio nebo video telefony. Tyto sytémy lze rozšiřovat pomocí přídavných zařízení z jednoduchých domovních telefonů až po luxusní videosety.

V případě požadavku na komunikaci mezi jednotlivými účastníky, resp. Telefony (bytové domy, nebo rodinné domy s více telefony), lze systém vybavit interkomovým modulem.

Systémy audio a videotelefonů jsou tvořeny stavebnicovými prvky, ze kterých je možno sestavit systémy pro jednoho nebo několik uživatelů, až po rozsáhlé bytové nebo kancelářské komplexy s několika vchody a stovkami účastníků.

Systémy domácích telefonů jsou doplňkovým, ale přesto významným prvkem pro bezpečnost nájemníků, protože umožňují uživateli provést selekci osob, které budou vpuštěny do objektu nebo jim bude přístup odepřen.

Dělení domácích telefonů

Analogové systémy Starší přesto stále používaný systém. Vhodný zejména pro objekty s menším počtem účastníků. Nevýhodou jsou vysoké nároky na provedení kabeláže (velké množství vodičů) a následná údržba systému.

Digitální systémy Moderní systémy, které nachází uplatnění v nových objektech s vyšším počtem účastníků. Obrovskou výhodou je minimalizace kabeláže. I z toho důvodu se velmi využívají pro rekonstrukce starých a nefunkčních systémů. V drtivé většině případů lze využít stávající kabeláž

Naše firma se může pochlubit rozsáhlými zkušenostmi jak z nových instalací v bytových a kancelářských budovách, tak i s náhradami nefunknčních starých domácíh audio/videotelefonů ve starších bytových domech, panelácích atd.

right-Linka right-Poptavka-Btn.jpg, 10kB right-zaruka.jpg, 34kB